Mehmet Yakup Yılmaz Body Wrapper

Trabzon maçında da Başkan'ı değiştirelim!

Beşiktaş, bu sezon üçüncü defadır Fenerbahçe’nin elinden verilmeyen penaltılar ve uydurulan fauller ile kurtuluyor. Hem TSYD Kupası’nda, hem de ligin birinci yarısında verilmeyen penaltılara önceki gün de Vahap Beyaz yenilerini ekledi.

Oyun sırasında yere düşerken rakiplerine tekme savuran Alpay ve Sergen’e gösterilmesi gereken kartlar, acaba aynı durumdaki oyuncular Tarık ve Kemalettin olsaydı yine Vahap Bey’in cebinde kalacak mıydı, çok merak ediyorum.

Vahap Beyaz’ın kimin düdüğünü öttürdüğünü anlamak çok zor değil.

Bakalım estiği zaman mangalda kül bırakmayan Ali Şen, Vahap Beyaz ve onun ipini tutanlar için ne yapacak?

Fenerbahçe hakem kararıyla yenildiği bu maçta aslında iyi oynamadı. Bunun sorumlusunun ne Rıdvan ne de Veselinoviç olmadığı da çok açık.

Pazar günü Fenerbahçe’nin oyuna sokacağı üçüncü adamı bile yoktu, yedek kulübesinde.

Transfer döneminde trilyonları sokağa savuranlar, takımın en iyi oyuncularını kaybederken onların karikatürlerini alanlar, Beşiktaş mağlubiyetinin gerçek sorumlularıdır.

Bu hafta alınan sonuçlarla lig artık yeni bir çehreye bürünüyor. Bundan sonra Trabzon-Fenerbahçe ve Galatasaray-Beşiktaş maçlarına kadar şampiyonluk adayları birbirleriyle karşılaşmayacaklar.

Fenerbahçe eğer şampiyon olacaksa, o haftaya kadar puan kaybetmeden gelmek zorunda.

Trabzonspor maçından ise hiç bir kuşkum yok. Artık Ali Şen’den işin sırrını öğrendik.

Takımda yapılacak şok değişikliklerin derbi karşılaşmalarında bir maç için de olsa işe yaradığını gördük.

Benim önerim Trabzonspor maçından önce Başkan’ı değiştirmek.

Bu değişiklik takımın oyunu üzerinde olumlu bir etki yaratmasa bile, hakemler ve federasyon üzerinde şok etki yaratacağı için işe yarayacaktır diye düşünüyorum.

Siz ne dersiniz?