Mehmet Yakup Yılmaz Body Wrapper

FANATİK Dünya'nın zirvesinde

Türk basınının hem satış hem de okuyucu nezdindeki prestiji açısından en önemli yayın organlarından birisi olan Fanatik’in, uluslararası bir başarıya daha imza attığını sizlere duyururken gurur ve sevinçle doluyuz.

Paris’te Dünya Kupası’nın açılışından bir gün önce toplanan Uluslararası Olimpiyat Komitesi Fair Play Konseyi, Fanatik’e “Uluslararası Fair Play Ödülü”nü layık gördü.

Bu, tüm Fanatik ekibinin gecelerini gündüze katan özverili çalışmalarının bir ödülü..

Her şartta altında kişisel tercihlerimizden etkilenmeden doğruyu sadece doğruyu arama ve sizlere yansıtma çabasının bir ödülü.

Fanatik, Türk sporunun üstlendiği öncü rolün bir gereği olarak dünya basınında ilk kez bir “etik” (ahlak) sayfası açtı.

Bu ödül, Dünya basınında ilk kez yapılan ve sporun dostluk, barış sevgi demek olduğunu anlatmaya çalışan “Fan–etik” sayfamızın hedefine nasıl tartışılmaz bir şekilde ulaştığını da ortaya koyuyor.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi Fair Play Konseyi’nin ödülü yalnızca bir tek sayfanın değerlendirilmesi anlamına gelmiyor. Fanatik bir bütün olarak tüm sayfalarıyla, yayıncılık anlayışı ve politikasıyla da bu ödüle layık bulunuyor.

Fanatik’in uluslararası alanda ulaştığı bu yer, bir ‘son nokta’ değil. Bu, bize yeni görevler ve sorumluluklar yükleyen, yazdığım her yazıda, attığımız her başlıkta, aktardığımız her haberde bize yeni hedefler gösteren bir geçiş noktası.

Uluslararası spor medyasının güvenilir ve saygın ismi Fanatik’in yeni başarılarını da hep birlikte izleyeceğiz.

Fanatik’in genç ve dinamik kadrosu yeni yeniliklere ve başarılara imza atmak için sabırsız bir telaşla daha çok çalışmaya hazır.

Bizi bu yorucu serüvende yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda olan okuyucularımıza teşekkür borçluyuz.

Fanatik Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin ‘Fair Play’ ödülünü aldığında bu ödülün sadece biz Fanatik çalışanlarının değil, aynı zamanda sizlerin de olduğunu yazmıştım.

ICO Uluslararası Fair Play Komitesi’nin ödülünü siz değerli okuyucularımıza armağan ediyoruz. Bu herkesten çok iyinin ve kalitelinin değerini bilen, çalışanı ödüllendiren, sporun birleştirici yönünü hiç unutmayan Türk okuyucusunun hak ettiği bir ödüldür.