Mehmet Yakup Yılmaz Body Wrapper

Cumartesi eğlencesi

E – posta zincirlerinden kadın erkek ilişkileri ve evlilik üzerine yumurtlanmış ‘inciler’ yağmur gibi yağmaya devam ediyor.

Son günlerde içimizi sıkacak o kadar çok olayla karşılaştık ki hepimizin biraz gülmeye ve birbirimize takılmaya ihtiyacımız var gibi geliyor bana. İşte size ‘inci’lerden bir demet:
– “Para için evlenme, ödünç almak bu faizlerle bile her zaman daha ucuza gelir.”
– “Terörizm beni hiç etkilemiyor, iki yıldır evliyim.”
– “Evli erkeklerin bekâr erkeklere göre daha uzun yaşadığı doğru değildir. Evli erkeklere günler daha uzun gelir, hepsi o kadar..”
– “Psikiyatristler, karınızın size bedava vereceği cevapları parayla satan insanlardır.”
– “Erkekler kadınlardan daha iyi yaşarlar. İki nedenle: Daha geç evlenir ve daha erken ölürler..”
– “Kadınsız bir erkek bisikleti olmayan bir balığa benzer.”
– “Yeni evli bir çift gülümsediği zaman herkes bunun neden olduğunu bilir. On yıllık evli bir çift gülümsediği zaman herkes bunun neden olduğunu merak eder.”
– “Aşkın gözü kördür ama evlilik bu hastalığı tedavi eder.”
– “Karınızın doğum gününü hiç unutmamanın en iyi yolu onu bir kere unutmaktır.”
– “Bir adam otomobile binerken bir kadına kapıyı açıyorsa bunun iki sebebi vardır: Ya otomobil yenidir, ya da kadın..”
– “Bekâr bir erkek yarım bir insandır. Evli bir erkek ise bitmiş!”
– “Mükemmel erkek centilmendir. Zalim değildir. Yüzünden tebessüm eksik olmaz. Her zaman temizliğine dikkat eder. Çocukları sever, iyi baba ve iyi kocadır. Mükemmel erkek, kadını için yemek pişirmeyi sever. Temizlik yapmaktan, elektrik süpürgesi ile yerleri süpürmekten zevk alır. Tatlıdır, size içinde adınız geçen şiirler yazar. Annenizin en iyi dostudur. Mükemmel erkek sizi hiçbir zaman ağlatmaz, üzmez, şefkatlidir. Hasta olduğunuzda sizi öperek tedavi eder… Mükemmel erkek ‘gay’dir!..”
– “Erkekler sporu severler. Her yaşın kendine göre bir sporu vardır. 17: seks, 25: Seks, 35: Seks, 48: Seks, 66: Alt bezi bağlamak. Kadınlar da sporu severler: 17: Alışveriş. 25: Alışveriş. 35: Alışveriş. 48: Alışveriş. 66: Alışveriş.”
– “17 yaşındaki bir erkek 25 yaşında evlenmeyi planlar. 25 yaşındakiler için ideal olanı 35 yaşında evlenmektir. 35’indeki bir erkek 48 yaşında evlenmek ister. 48 yaşında hâlâ bekârsa 66 yaşında evlenmeyi planlar. 66 yaşındaki bir erkek için en ideal evlilik yaşı 17’dir. Kadınların ideal evlilik yaşı ise şöyledir: 17: 17. 25: 25. 35: 35. 48: 48. 66: 66.”
– “17 yaşındaki bir kadın uzun, esmer ve yalnız bir erkek hayal eder. 25 yaşındaki bir kadın uzun, esmer, yalnız ve bol paralı bir erkek hayal eder. 35 yaşındaki bir kadının hayalindeki erkek uzun, esmer, yalnız, bol paralı ve akıllıdır. 48 yaşındaki kadının ideal erkeği saçları dökülmemiş olanlardır. 66’sındaki kadın sadece bir erkek hayal eder.”