Mehmet Yakup Yılmaz Body Wrapper

Tüm Fanatik mensupları olarak heyecan içindeyiz. Heyecanımızın nedeni haftalarca süren bir çalışmanın sonucunu bugün alıyor olmamızdan ileri geliyor. Artık karar sizin. Türkiye’nin yeni spor gazetesi Fanatik’i beğeneceğinizden hiç kuşkumuz yok.

Çünkü Fanatik ile birlikte spor basınının tarihinde yepyeni bir sayfa açılıyor. Artık palavra ve yalan haber yok! Artık takımlar arasında ayrım gözetmek yok! Taraftar goygoyculuğu yapacağız diye gerçeklen saptırmak yok! Fanatik sizler adına ve sizler için doğruyu bulmak ve yazmak için çıkıyor. Ve bundan da hiçbir zaman vazgeçmeyecek. Fanatik, adı üzerinde bir gazete. Bir takımın renklerine gönül veren herkesin içindeki gizli fanatiği ortaya çıkaracak bir gazete. Renk aşkını ve spor sevgisini kendisine rehber ettiği için de “taraftar holiganizmine” karşı bir gazete. Maç sonraları kahvelerdeki, işyerlerindeki tatlı şakalaşmalardaki sevimli fanatizmin üzerinde yükselecek bir gazete.

Fanatik’e emeği geçen herkes adına sizlere merhaba derken gurur doluyum. Sizlere okumaktan her zaman gurur duyacağınız bir gazete sunmaya söz veriyorum. Doğruluk ve dürüstlük rehberimiz olsun!