Mehmet Yakup Yılmaz Body Wrapper

Posta, sadece gazetecilik yapar

Günlerdir tüylerimiz diken diken izliyoruz. Sabah gazetesinin Türk basın dünyasında yarattığı kirlenme yavaş yavaş herkesi içine çekiyor.

Rekabetin acımasız kuralları, bu pisliğe bulaşmamaya kararlı yılların saygın gazetelerini ucundan-kıyısından etkiliyor.

Bütün bunların dışında kalabilen bir tek gazete var: Posta.

Çünkü Posta sadece gazetecilik yapıyor. Çünkü Posta’nın gazetesini satabilmek için okuyucusuna rüşvet vermeye ihtiyacı yok. Çünkü Posta gazete satmak için şişirilen maliyetleri fiyatına ekleyip, okuyucusuna yansıtmıyor.

Posta promosyon yapmadığı için Sabah’ın oluşturduğu ve etrafa bulaşmaya her an hazır pislik fırtınasına da yakalanmıyor. Sabah’ın attığı çamurlardan kirlenen meslektaşlarımız adına da üzüntülüyüz.

Posta, Sabah’ın başlattığı ve arkasından gelen iftira kampanyalarıyla desteklediği savaşın dışında kalmamaya da özel bir gayret sarfetti..

Türk insanı artık temiz bir toplumda yaşamak istiyor. Posta da bu konuda üzerine düşen görevi yapıyor.

Geçmiş yılların en önemli yolsuzluk kahramanlarının en son haberlerini sadece Posta yayınlayabiliyor. Çünkü bizim ellerimiz temiz. Onun için toplumdaki pislik yuvalarının üzerine cesaretle gidebiliyoruz.

Temizlenmesi için elimizden geleni ardımıza koymayacağız bir alan da Türk basını. Türk basınını kirleten, basının iyi geleneklerini yozlaştıranlar, okuyucularını aldatanlar karşılarında her zaman Posta’yı bulacaklar.

Onlarla rekabet amacıyla girilmiş bir kavga olmayacak bu. Biz, Türk okuyucusunun kararını verdiğini biliyoruz. Çünkü Posta, şu anda Türkiye’nin promosyonsuz en çok satılan gazetesi. Ancak, kişisel çıkarları uğruna vergi kaçakçılarını baş tacı yapanları, promosyonlarda vaat ettiklerini okuyucularına dağıtmayanları teşhir etmeye de kararlıyız. Madem promosyon yapıyorlar, bari dürüstçe yapsınlar. Okuyucuyu boş aç kazan biletleriyle, geçersiz sayılan kuponlarla oyalamasınlar.

Bu Posta’nın, Türk basınında bazı köşeleri kapmaya çalışan sahtekarlara son uyarısıdır!